Inne

BROADPROSPECTS

Jestem Natalia i na blogu będę poruszać tematy związane z moją główną pasją – podróżami, ale także lifestylowe, związane ze sztuką, urządzaniem wnętrz, organizacją ślubu i wesela oraz o wszystkim innym, co w danej chwili zajmuje moje myśli. Stąd nazwa bloga BROADPROSPECTS – szerokie perspektywy. Nie umiem zamknąć się w ściśle określonych ramach, ale zawsze będę stawiać na minimalizm i elegancję.

Stworzyłam dla Was 5 głównych kategorii :

  • PODRÓŻE
  • LIFESTYLE
  • SZTUKA
  • DESIGN
  • INNE

W „PODRÓŻE” będą ukazywały się wpisy o organizacji wypraw, fotorelacje, praktyczne wskazówki dotyczące poszczególnych miejsc i wiele, wiele innych.

Kategoria „LIFESTYLE” będzie zbiorem porad, ciekawostek, życia codziennego.

SZTUKA” tutaj najczęściej będą pojawiać się wpisy dotyczące mojej twórczości, technik, wyjaśnienia różnych terminów oraz DIY, czyli fotorelacje krok po kroku z powstawania różnych form przestrzennych.

Ostatnia „DESIGN” będzie zbiorem wszystkiego tego co mnie inspiruje w urządzaniu wnętrz, tworzeniu swoich prac oraz ciekawych pomysłów.

Witam wszystkich nowych czytelników. Mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej. Liczę, że każdy z Was znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie!

Spodoba ci się również

Brak komentarzy

    Zostaw odpowiedź

    error: Content is protected !!